Oferta

Oferta

Jako cetyfikowany instalator, dystrybutor  oraz serwisant pomp ciepła firmy Panasonic oraz Atlantic oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu montażu oraz serwisu instalacji pomp ciepła.

Zakres usług

  • Kompleksowa instalacja systemu pompy ciepła
  • Przygotowanie projektu
  • Pomoc w załatwieniu formalności
  • Pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania
  • Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Wszystkie Prace wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta tak aby instalacja pracowała niezawonie i była bezawaryjna.

Szukając odpowiedniego i  taniego w eksploatacji ogrzewania coraz częściej wybieramy  zastosowanie pompy ciepła. Liczymy na to że pompa ciepła zapewni  nam niskie koszty ogrzewania  i będzie pracować bez zastrzeżeń  przez kilkadziesiąt lat.

67 % kosztów utrzymania naszego domu związane jest z jego ogrzaniem. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła zapewnimy sobie niskie koszty jego ogrzewania i utrzymania domu  na długie lata .

W dzisiejszych czasach pompy ciepła są niezawodnym , oszczędnym a co najważniejsze przyjaznym dla  środowiska źródłem ciepła . W Europie Zachodniej co trzeci dom posiada pompę ciepła. Także w naszym kraju przybywa z roku na rok coraz więcej zwolenników takiego sposobu ogrzewania.

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania budynków oraz przygotowania wody ciepłej użytkowej.

Pompa ciepła to nowoczesne rozwiązanie grzewcze wykorzystywane w domach jednorodzinnych i nie tylko. Działa ona na zasadzie pobierania ciepła z otoczenia, wody gruntu czy powietrza następnie przetwarzane ciepło oddawane jest na wodę, która zasila nasze ogrzewanie centralne.

Ekologiczna
Pompa ciepła jest urządzeniem niemal że w pełni ekologicznym w miejscu jej pracy nie powstają żadne zanieczyszczenia. Jedynie zużywana energia niesie za sobą spaliny wydobywane z elektrowni mimo to są one znacznie mniej szkodliwe niż dym wydobywający się z domowych kominów.

Bezpieczeństwo
Instalacja pompy ciepła jest najbezpieczniejszą instalacją grzewczą. Nie niesie za sobą ryzyka wybuchu w przeciwieństwie do ogrzewania paliwowego.

Bezobsługowość
Pompa ciepła w sytuacji gdy jest poprawnie zamontowana, a kubatura jest odpowiednio dobrana do powierzchni grzewczej staje się instalacja bezobsługową.

Skorzystaj z darmowej wyceny

©ekoinstal-pompyciepla.pl
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności